Арт-кафе «Бункер»

Сайт - www.sovinyon-bunker.com.ua

Телефон: (048) 700 30 18


Лідер Ліверпульської четвірци Джон Леннон одного разу сказав, що ніщо так не підкреслює хороший звук, як відсутність зайвого шуму. А легенда французької культури Серж Гензбург у своєму альбомі 1975 року під назвою "Rock around the Вunker" - "Рок навколо Бункера" - співав про музику, яка чудово звучить під землею.

Справді, у наш шумний час важко знайти місце, де справжнього меломана не діставали б звуки сигналізації, нескінченних мітингів і автомобільних пробок. Хоч під землю від них забирайся! Благо, під Одесою – ціла мережа катакомбів. Ось уже, де, напевно, відпочинок, то відпочинок. Однак є ще місця на карті Одеси не настільки ризиковані для відвідувань, але безпосередньо призначені для гарного відпочинку. Ось що дізнався для читачів наших власкор. Арт-кафе «Бункер» - музичне кафе з чудовою акустикою, розташоване в центрі Совіньйона і навіть трохи під Совіньйоном.

Ви можете любити Pink-Floyd та Френка Сінатру, стейк англійською та вино гарної витримки, але ви ще й любите співати? Що ж «все в сад», а вірніше в Арт-кафе «Бункер», яке вигідно відрізняється від інших місць відпочинку якісною караоке-апаратурою, яка дасть змогу повноцінно виявитися вашому голосу. І не варто боятися, що під час виступу в стіну постукає розгніваний сусід. Щоб не трапилося, Арт-Кафе «Бункер» завжди стоятиме на варті ваших музичних уподобань та вашого таланту.

Сайт - www.sovinyon-bunker.com.ua