4* готель в Одесі - СПА-готель «Grand Marine»

Сайт готелю: www.grand-marine.com. ua

Рецепція готелю: (048) 757 90 90, (048) 701 77 77

Рецепція медичного центру: (048) 757 90 94

Історія готелю Grand Marine в Одесі

Батьки нам залишили чудову спадщину — Одесу — «перлину біля моря». І ця перлина яскраво виблискуватиме всіма кольорами веселки в ніжних руках люблячих одеситів.

Наприкінці 1803 року градоначальнику Одеси герцогу де Рішельє найвищим імператорським указом було наказано розселити колоністів, що прибувають з Німеччини, на околицях міста.

Землі для німецької колонії купили в поміщика Потоцького. 1804 року переселенці назвали їх «Кайзехайм» («Батьківщина Кайзера»), проте герцог Рішельє висловив думку про невдалий вибір назви. В результаті поселення було перейменоване на «Люстдорф» («Веселе село»).

Люстдорф швидко заслужив симпатії жителів Південної Пальміри як місце відпочинку та лікування від всіляких недуг завдяки своєму м'якому клімату у поєднанні з унікальними природними факторами: морським повітрям та лікувальним впливом підземних мінеральних вод.

Йшли століття, майнули роки, змінювалися уряди, зростала популярність курортного району Одеси і ось визнання…

Відповідно до постанови уряду від 1920 р. у місті формуються три курортні зони: Північна — Хаджибеївський та Куяльницький лимани, Приморська — Аркадія та Фонтани, Південна — Люстдорф. Одеса перетворюється на найбільший курортно-оздоровчий центр. Згодом, у південній зоні Люстдорфа було збудовано санаторій із традиціями кращих українських здравниць.

В даний час у серці колишнього німецького поселення Люстдорф виріс житловий масив Совіньйон, а в південній його частині, над морем, на місці колишнього санаторію красується сучасний СПА-готель в Україні «Grand Marine».

Що ж пропонує "Grand Marine"?

Можливості готелю, без перебільшення, необмежені: першокласне обслуговування, просторі номери, обладнані за стандартами найкращих готелів в Одесі рівня 4*, мальовнича ландшафтна паркова зона, власний піщаний пляж за 200 метрів від готелю, повна автономія, чотири басейну, сучасна лікувально-оздоровча база, джерела з двома типами лікувально-мінеральної води.

Персонал лікувально-оздоровчого комплексу складається з високо кваліфікованих фахівців, які допоможуть Вам відновити фізичні сили, нормалізувати психоемоційний стан, допоможуть покращити естетику тіла, проведуть процедури бальнеогрязевої терапії з кліматотерапією та таласотерапією.

Сама природа Люстдорфа, цілющі мінеральні води та наші фахівці допоможуть Вам відчути себе на вершині захоплення власним самопочуттям.

Відвідайте свій персональний сайт за адресою: www.grand-marine.com.ua