Яхт-клуб «Совіньйон»

Телефон: (048) 236 02 36

Одеський яхт-клуб «Совіньйон» - це унікальний в Україні проект для любителів яхтингу та прихильників відпочинку на воді, де поєднуються функціональність та виразна архітектурна краса марини в акваторії Чорного моря.

Розташування яхт-клубу в рекреаційній курортній зоні елітного котеджного комплексу «Совіньйон» у безпосередній близькості до м. Одеси створює репутацію престижу та ексклюзивності. Тут давно створена атмосфера першокласної інфраструктури курорту, що добре зарекомендувала себе, як продуманий підхід до створення особистого життєвого простору людини.

У марини ведеться будівництво сучасного монолітно-каркасного житлового комплексу, що будується із застосуванням високоякісних та екологічно чистих будівельних матеріалів. Особлива увага приділяється створенню гармонійного архітектурного вигляду забудови. Трисекційний комплекс класу «преміум» з паркінгом та повним автономним життєвим забезпеченням. Перша секція є п'ятиповерховою будівлею, друга — чотириповерховою будівлею, третьою — триповерховою будівлею. Проект створено в єдиному архітектурному стилі.

Унікальність проекту полягає не тільки в першокласному технічному оснащенні, а й у новому підході до ціноутворення володіння та багатогранного сервісу.

Саме тому було обрано безприбутковий варіант експлуатації та роботи клубу. Одноразово купуючи «клубний пакет», ви отримуєте право безкоштовного та безстрокового користування основним комплексом послуг яхт-клубу за змістом плавзасобів: спуск, підйом, транспортування, якірна стоянка, зберігання на суші.

Член клубу лише сплачує членські внески на утримання яхт-клубу, причому формування розмірів внесків відбувається відкрито, з чітким поділом статей витрат та за їхньою собівартістю.

Для надання яхтсменам комплексу послуг європейського рівня створюється міні-порт, рівень оснащеності якого дозволить знайти індивідуальні рішення для кожного власника яхти.

Завдяки багаторічному досвіду висококваліфікованих фахівців у галузі яхтингу встановлюються вищі стандарти оснащення, інженерії, комфорту та безпеки.

Такий підхід забезпечить надійну та безперебійну експлуатацію яхт в акваторії клубу.