Пансіонат в Одесі біля моря - Пансіонат «СОВІНЬЙОН». Wellness Резиденція.

Сайт - www.sovinyon-resort.com.ua

Рецепція: (048) 719 09 14, (048) 719 09 13


Це – наш пансіонат «Совіньйон» - сучасний комплекс в Одесі, що відповідає останнім технологіям з урахуванням вимог до баз розміщення. Індивідуальний підхід до розміщення окремо взятої сім'ї, або окремого клієнта, а також до корпоративних клієнтів. Окремі кам'яні бунгало, дерев'яні котеджі і сучасний спальний корпус розташовані на впорядкованій території, що охороняється в тіні багаторічних дерев. Відпочиваючи в пансіонаті «Совіньйон» Ви обов'язково отримаєте позитивний заряд енергії на тривалий період часу.

Розташований на березі Чорного моря за 10 км від центру Одеси, побудований з урахуванням найновіших технологій та побажань найвибагливіших клієнтів, пансіонат-санаторій «Совіньйон» вітає своїх гостей у будь-яку пору року.

На території пансіонату «Совіньйон» знаходяться:
  • ресторан «Перлина Совіньйона»;
  • зона літнього відпочинку;
  • спа-центр Aqua Paradise»;
Якщо сірість буднів і суєта мегаполісу нагадують про себе втомою та роздратуванням, якщо хочеться забути про все і просто відпочити, провести вихідні з сім'єю, розслабитися та отримати заряд позитивних емоцій, якщо Ви мрієте про чудовий та спокійний відпочинок – пансіонат «Совіньйон» до Ваших послуг .

Для любителів активного відпочинку передбачено:
  • 2 відкриті басейни з гіркою;
  • бар-більярд;
  • боулінг;
  • ковзанка зі штучним льодом;
Територія нашого комплексу, що охороняється, потопає в тіні і зелені дерев, радуючи око яскравістю фарб. Гуляючи вздовж алей з червоних троянд до штучного ставку з водоспадом, альтанки для відпочинку або дитячого майданчика, наші гості часто зустрічають бешкетних білочок і цікавих їжаків. А легкий морський бриз та тиша передмістя наповнять Вас та Ваших дітей здоров'ям, енергією та піднімуть настрій. Задоволення справжнього відпочинку в куточку комфортабельного раю під назвою «Совіньйон». Ми працюємо цілий рік для того, щоб Ви могли ВІДПОЧИВАТИ.

Пансіонат-санаторій «Совіньйон» включає чотириповерховий спальний корпус з однокімнатними номерами – з одним двоспальним або двома односпальними ліжками. Для тих, хто бере від життя все і цінує комфорт, ми надамо двокімнатні номери підвищеної комфортності. Трикімнатні кам'яні бунгало класу «люкс» особливо популярні серед бажаючих провести час із сім'єю або відпочити невеликою компанією, а трикімнатні дерев'яні котеджі сімейного типу залишать приємні та яскраві спогади про Ваш відпочинок.

Бізнес-центр

Для ділових людей, які не уявляють свого життя без улюбленої роботи, хочуть підвищити рівень своєї команди та покращити корпоративний дух, створений обладнаний новітніми технічними засобами бізнес-центр. Бізнес-центр пропонує широкий спектр адміністративних та секретарських послуг: факс, ксерокс, послуги перекладача, інтернет. У пансіонаті «Совіньйон» створено ідеальні умови для проведення всіх видів заходів, від неформальних зустрічей, прес-конференцій, переговорів, семінарів, тренінгів та інших корпоративних заходів до масштабних міжнародних конференцій. Учасникам буде надано спокійну обстановку, обладнані малий (20 осіб), середній (80-100 осіб) та великий (до 300 осіб) конференц-зали, а також VIP-зал ресторану (20 осіб).

Для автолюбителів ми раді надати послуги паркування (паркінгу) і автомийки. Щоб ніщо не відволікало Вас від відпочинку, спеціально-навчений персонал зробить все за Вас!

Сайт - www.sovinyon-resort.com.ua